loading spinner

Chemické kotvy

Information

Výrobci

Nejprodávanější produkty

Slevy

Prohlédnuté produkty

Obrázek Zobrazit větší

Chemická kotva Gutta 310ml

KAR010

Nový produkt

Gutta

Univerzální vysoce kvalitní kotvící prostředek na bázi dvousložkové (polyesterové/vinylesterové) pryskyřice bez obsahu styrenu. Pro profesionální použití. Větší objem malty umožňuje ukotvení většího množství prvků v interiéru.

Více informací

32 ks

186,00 Kč s DPH

186,00 Kč za ks

Více informací

Ukotvování pomocí bezstyrenové polyesterové pryskyřice funguje u plných i dutých materiálů a všude tam, kde není možné použít roztažitelné středicí čepy. Tvrdne pod vodou.

Chemická kotva je určena k velice rychlému a bezpečnému upevňování závitových a výztužných tyčí M8 až M24, čepů a profilů do betonu a dutého zdiva a ke kotvení závitových upevňovacích koncovek pomocí síťových dutinek. Zvlášť vhodná pro upevnění do betonu, tvárnic, dutých cihel kamene, sádrokartonu, pórobetonu, cihel.

Používá se ke kotvení patek zábradlí, madel, osvětlení, regálů, přístřešků a stříšek, závěsných WC, umyvadel, okenic, radiátorů, garážových vrat, kovových žebříků, kotvení lešení, dekorací a všude tam, kde není žádoucí pnutí v podkladovém materiálu a kde je zapotřebí minimální vzdálenost kotev od okrajů nebo od sebe.Kotvení v plných i dutých materiálech
Snadná a bezpečná aplikace
Extra rychlé vytvrzení
Odolává extrémnímu a dlouhotrvajícímu zatížení
Na suché i vlhké podklady- voděodolná*
Pro interiér i exteriér*
* Chemická kotva VinylesterPolyesterová technologie
Polyester je klasická reaktivní pryskyřice používaná na výrobu dvousložkové malty, při které se používají nenasycené polyesterové pryskyřice rozpuštěné ve styrenu a bezstyrenové nenasycené polyesterové pryskyřice s monomery na bázi styrenu jako reaktivním rozpouštědlem. Pattex CF850 malta je bezstyrenová a vyvinutá pro strukturní chemické vazby pro upevnění mechanických elementů k minerální konstrukci.

Neobsahuje styren
Snadné, univerzální a rychlé použití
Upozornění
Pro aplikaci je nutné použít speciální aplikační pistoli, která umožňuje lepší promíchání obou směsí chemické kotvy.

4 dalších produktů ve stejné kategorii:

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Follow us on Facebook