loading spinner

Chemické kotvy

Information

Výrobci

Slevy

Prohlédnuté produkty

Sleva!

-4.998%

Obrázek Zobrazit větší

Chemická kotva DEBEX polyester

KAR014

Nový produkt

Den Braven

Univerzální vysoce kvalitní kotvící prostředek na bázi dvousložkové (polyesterové/vinylesterové) pryskyřice bez obsahu styrenu. Pro profesionální použití. Větší objem malty umožňuje ukotvení většího množství prvků v interiéru.

Více informací

20 ks

236,55 Kč s DPH

249,00 Kč s DPH

236,55 Kč za ks

Více informací

Ukotvování pomocí bezstyrenové polyesterové pryskyřice funguje u plných i dutých materiálů a všude tam, kde není možné použít roztažitelné středicí čepy. Tvrdne pod vodou.

Chemická kotva je určena k velice rychlému a bezpečnému upevňování závitových a výztužných tyčí M8 až M24, čepů a profilů do betonu a dutého zdiva a ke kotvení závitových upevňovacích koncovek pomocí síťových dutinek. Zvlášť vhodná pro upevnění do betonu, tvárnic, dutých cihel kamene, sádrokartonu, pórobetonu, cihel.

Používá se ke kotvení patek zábradlí, madel, osvětlení, regálů, přístřešků a stříšek, závěsných WC, umyvadel, okenic, radiátorů, garážových vrat, kovových žebříků, kotvení lešení, dekorací a všude tam, kde není žádoucí pnutí v podkladovém materiálu a kde je zapotřebí minimální vzdálenost kotev od okrajů nebo od sebe.Kotvení v plných i dutých materiálech
Snadná a bezpečná aplikace
Extra rychlé vytvrzení
Odolává extrémnímu a dlouhotrvajícímu zatížení
Na suché i vlhké podklady- voděodolná*
Pro interiér i exteriér*
* Chemická kotva VinylesterPolyesterová technologie
Polyester je klasická reaktivní pryskyřice používaná na výrobu dvousložkové malty, při které se používají nenasycené polyesterové pryskyřice rozpuštěné ve styrenu a bezstyrenové nenasycené polyesterové pryskyřice s monomery na bázi styrenu jako reaktivním rozpouštědlem. Pattex CF850 malta je bezstyrenová a vyvinutá pro strukturní chemické vazby pro upevnění mechanických elementů k minerální konstrukci.

Neobsahuje styren
Snadné, univerzální a rychlé použití
Upozornění
Pro aplikaci je nutné použít speciální aplikační pistoli, která umožňuje lepší promíchání obou směsí chemické kotvy.

4 dalších produktů ve stejné kategorii:

Follow us on Facebook